Jak dodać ofertę noclegową?

Wystarczy wypełnić formularz nowej oferty. Będzie Ci potrzebne jedno ładne, duże zdjęcie i kilka informacji związanych z akceptacją czworonogów w obiekcie. Jeśli masz problem z dodaniem oferty, bo wciąż wyskakuje okno logowania (sytuacja jedna na milion) nie rezygnuj. Skontaktuj się ze mną w tej sprawie mailowo lub telefonicznie, przypiszę nową ofertę do Twojego konta. Komputery czasem bywają zawodne 😉

Uwaga: Dodanie oferty noclegowej do bazy jest i zawsze będzie bezpłatne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Czy trzeba wypełniać wszystkie pola formularza?

Na pewno te najważniejsze. Jako właścicielka psa dobrze znam wymagania co do miejsc noclegowych. Z drugiej strony wiem też jakie obawy mogą mieć właściciele obiektów przyjmujących takich gości. Wszystkie pola formularza zostały tak skonstruowane, aby odpowiedzieć na wszelkie podstawowe pytania. Dzięki temu obie strony zyskują na czasie! :)

Najważniejszym polem jest wielkość psa, cena za psa lub kota, informacja czy dotyczy ona całego pobytu czy jednej nocy, udogodnienia dla zwierząt oraz dostępna przestrzeń dla klientów w obiekcie.

Dlaczego sama nie dodaję ofert do bazy?

Jest wiele stron, na których można się ogłosić. Niestety filtry nie zawsze pozwalają na określenie jak bardzo miejsce akceptuje zwierzęta. To ważne, żeby właściciel miejsca mógł samodzielnie zadecydować o tym, jakie zwierzęta są mile widziane, i miał możliwość zedytowania tych informacji w przypadku zmian.

Nie oceniam decyzji, bo liczy się każdy krok w stronę łatwiejszego podróżowania z czworonogiem. Dlatego w formularzu oferty znajdziesz różne opcje, które są ważne zarówno z punktu widzenia właściciela psa, jak i miejsca noclegowego: ograniczenia co do wielkości, rasy lub ilości zwierząt. Jedyną opcją, która dyskwalifikuje pojawienie się obiektu w bazie jest brak akceptacji czworonożnego towarzysza ?