Testy i recenzje

Pies na urlopie to kompleksowy serwis stworzony z myślą o właścicielach psów. Dbamy o jakość informacji i ich różnorodność. Dlatego oprócz największej bazy miejsc przyjaznych psom w Polsce, każdy znajdzie tu także praktyczne informacje.

Nasza ekipa co roku informuje o wydarzeniach, nowościach sezonowych, publikuje recenzje ciekawych produktów, odwiedza i testuje miejsca przyjazne psom takie jak: restauracje, obiekty noclegowe, zwiedza i poleca interesujące miejsca dostępne dla psiarzy.

Wybrane, najpopularniejsze formy współpracy reklamowej z serwisem:
– artykuł sponsorowany
– lokowanie produktu/obiektu noclegowego
– recenzja produktu/obiektu noclegowego
– udział w sponsorowaniu warsztatów, wyjazdów
– baner reklamowy

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę, która wpisuje się w tematykę serwisu. Pies na urlopie to także integralna część bloga znanego wśród psiarzy jako Pieskie Sprawy. Piszemy artykuły, organizujemy konkursy, zapewniamy reklamę i promocję na różnych kanałach społecznościowych jednocześnie :)

Jeżeli już widzisz tutaj miejsce dla swojego produktu czy obiektu skontaktuj się z nami i przedstaw w kilku zdaniach swój pomysł na współpracę :)

A jeśli najpierw ciekawi Cię z kim dotychczas współpracowaliśmy zajrzyj tutaj.

Wszystkie produkty i miejsca testowane są przez naszą osobistą ekipę. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się o nich czegoś więcej 😉

Aleksandra Okrasa
Właścicielka portalu
W Psie na urlopie zajmuje się wszystkim ;) Piszę artykuły, szukam i dodaje miejsca przyjazne zwierzętom, odpowiadam na maile, kontaktuje się z firmami i mediami, a także projektuje produkty do sklepu :) Czasem pracuje też jako groomerka w salonie Merdacze.
Napisz do mnie
Shelby
border collie
Shelby to pełna energii borderka, której wszędzie pełno - właścicielka bloga "Pieskie Sprawy". Dla projektu odkrywa nowe miejsca przyjaznych psom, dużo podróżuje, szuka nowych regionów, zwiedza psie wybiegi, plaże, parki, testuje produkty i pozuje do zdjęć!
Fanpage blogu Blog Śledź Shelby na Insta
Oskar
kot brytyjski
Nasz jedyny koci akcent w ekipie. Prawdziwy tygrys z charakterem, testujący kocie produkty, bohater wielu zdjęć oraz filmów na Instagramie. Czuwa nad wszystkimi kocimi sprawami w projekcie. Od czasu do czasu o sobie przypomina - zawsze jest gdzieś obok nas!
Fanpage OskarkaSledź Oskarka na Insta