Pies testuje: Domy Morskie w Jantarze czyli urlop z psem nad morzem

Jest takie miejsce nad morzem, gdzie nie dociera głośna muzyka, między domkami jest przestrzeń, a w niej mnóstwo atrakcji ukrytych w zieleni. Każdy ma własny taras i parking. Wszyscy przyjeżdżają tam odpocząć od zgiełku. Całe rodziny z dziećmi i zwierzętami i nikt nikomu nie przeszkadza. Mało tego każdy czuje się tam dobrze! Brzmi niewiarygodnie? Też mi się tak wydawało dopóki nie odwiedziłam Domów Morskich w Jantarze osobiście! Zobaczcie sami :)
zobacz więcej

Jak wybrać dobre miejsce noclegowe przyjazne psom?

Każdy z właścicieli zwierząt wybiera miejsce wedle swoich potrzeb. Jedni wolą wygodnie się wyspać w hotelowym łóżku i na spokojnie wyruszyć w miasto lub zostać w spa, innym wystarczy jakikolwiek czysty kąt do spania, który pozwoli skoro świt rozpocząć zwiedzanie. Mimo różnic w potrzebach wszystkich nas łączy pies i zamiłowanie do warunków, które sprawiają, że będzie się nocować z nim wygodniej.
zobacz więcej

Pies testuje: Grand Hostel Gdańsk czyli urlop z psem w Trójmieście

Gdańsk to miasto, które kojarzy mi się z piękną starówką, statkiem Sołdkiem, jarmarkiem i ulicznymi grajkami. W zakamarkach pochowane są klimatyczne knajpki i puby - wiele z nich jest przyjaznych psom. To doskonałe miejsce na weekend o każdej porze roku, zwłaszcza jeśli mieszka się w pokoju z widokiem na samą Motławę! Poznajcie Grand Hostel Gdańsk :)
zobacz więcej

Pies testuje: Villa Toscana Boutique w Murzasichle czyli urlop z psem w Tatrach

Kiedy Shelby wraz ze mną została zaproszona do Villi Toscana w Murzasichlu zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać. W obiekcie bowiem pojawił się specjalny "pokój dla piesków", który czekał na nasz test. Przez całą podróż zastanawiałam się co takiego jeszcze można przygotować dla czworonoga w ramach pobytu gości? Wydawało mi się, że po tylu podróżach z Shelby widziałam już wszystko..
zobacz więcej