Czy są jakieś opłaty?

Dodanie oferty noclegowej do bazy jest i zawsze będzie bezpłatne. Nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Im więcej ofert, tym większa szansa na znalezienie miejsca na wymarzony urlop z czworonogiem w Polsce.

Dlaczego warto dodać swój obiekt do naszej bazy?

Pies na urlopie to największa baza miejsc przyjaznych zwierzętom w Polsce połączona z blogiem o podróżach z psem. Właściciele znajdują tutaj nie tylko wszystkie niezbędne wskazówki do zaplanowania urlopu z czworonogiem, ale także inspiracje do aktywnego spędzania czasu wolnego. To właśnie dlatego korzystają ze strony nie tylko przed sezonem, ale i na co dzień. Darzą Psa na urlopie zaufaniem, bo wiedzą, że zależy mi na wyłącznie sprawdzonych i zweryfikowanych informacjach, gdyż sama podróżuje ze swoim psem :)

Tutaj każda oferta jest przyjazna psom (a nawet i kotom), choćby częściowo, a informacje o tym w jakim stopniu są zweryfikowane widoczne na pierwszy rzut oka.

Dlaczego sama nie dodaję ofert do bazy?

Jest wiele stron, na których można się ogłosić. Niestety filtry nie zawsze pozwalają na określenie jak bardzo miejsce akceptuje zwierzęta. To ważne, żeby właściciel miejsca mógł samodzielnie zadecydować o tym, jakie zwierzęta są mile widziane, i miał możliwość zedytowania tych informacji w przypadku zmian.

Nie oceniam decyzji, bo liczy się każdy krok w stronę łatwiejszego podróżowania z czworonogiem. Dlatego w formularzu oferty znajdziesz różne opcje, które są ważne zarówno z punktu widzenia właściciela psa, jak i miejsca noclegowego: ograniczenia co do wielkości, rasy lub ilości zwierząt. Jedyną opcją, która dyskwalifikuje pojawienie się obiektu w bazie jest brak akceptacji czworonożnego towarzysza 😉

Dlaczego jedne oferty są widoczne na głównej stronie, a inne nie?

Dodanie oferty do bazy jest bezpłatne. Taki wpis można znaleźć poprzez wyszukiwarkę. Zawiera jedno zdjęcie, opis, podstawowe informacje z udogodnieniami, informację o cenach oraz mapę z lokalizacją. W tej chwili w bazie jest ponad 500 miejsc noclegowych.

Niektóre obiekty chcą się wyróżniać na tle innych i bardziej przyciągać klientów, dlatego decydują się na dodatkowe opcje jakie daje im abonament i promowanie oferty. To między innymi właśnie: widoczność na stronie głównej, wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, galeria zdjęć, bezpośredni formularz kontaktowy czy aktywne linki.

Jak mogę dodać ofertę do bazy Psa na urlopie?

To proste. Wystarczy dodać swoją ofertę za pomocą formularza. Więcej informacji o tym jak dodać ofertę noclegową i prawidłowo wypełnić formularz znajdziesz tutaj.

Masz więcej pytań? Chętnie rozwieję wszystkie wątpliwości. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać pomoc :)