Korzystanie z kąpielisk z psem

Sposobów na przetrwanie upałów jest kilka (zobacz tutaj), ale żaden nie jest tak skuteczny jak dobra kąpiel w wodzie. Morze, jezioro, rzeka, potok, zbiornik wodny w parku? Wszystko jedno – byle by było mokro i chłodno! :) Zastanawiacie się gdzie pojechać nad wodę z psem? Na naszej mapie miejsc przyjaznych znajdziecie wiele miejsc, w których schłodzicie swojego pupila i spędzicie miło czas.

Uwaga wstęp z psem na oznaczone kąpieliska zwykle jest zabroniony. Należy się zapoznać z regulaminem takiego miejsca i stosować do niego, aby uniknąć mandatu. Wszelkie miejsca kąpielowe nieoznaczone wyraźnie żadnym zakazem wstępu czy to prywatne czy też nie są dla czworonogów dostępne.

Taka sama zasada obowiązuje na polskich plażach. Sprawdź jak rozpoznać, które są przyjazne a jakie należy omijać, żeby nie dostać mandatu za przebywanie z psem. Kliknij tutaj.

Jeśli znacie miejsce, którego nie ma na naszej mapie, a powinno się znaleźć dajcie nam znać – na maila, na fb, przez formularz kontaktowy – obojętnie. Podając lokalizację koniecznie użyjcie np. mapy google i sprawdźcie współrzędne miejsca, które chcecie nam polecić. Są one niezbędne dla nas do oznaczenia. Stwórzmy tę mapę razem i cieszmy się latem :)

baner-ogolny-pnu