Kontakt

Uwaga: na tej stronie kontaktowej znajdziesz adres, telefon i mail do właścicielki projektu, a nie obiektów noclegowych. Jeśli chcesz zapytać o dostępność miejsc i warunki rezerwacji skorzystaj z kontaktu podanego na stronie oferty noclegowej!

Ze względu na ograniczoną ilość czasu i brak dodatkowych godzin w ciągu doby nie udzielam indywidualnych porad w zakresie znalezienia miejsc przyjaznych. W tym celu została stworzona baza. Jest tyle próśb, że zwyczajnie nie starczyłoby mi na to czasu.

– Jeśli chcesz dodać swój OBIEKT NOCLEGOWY do naszej bazy dodaj swoją ofertę za pomocą tego formularza.
– Jesteś właścicielem INNEGO MIEJSCA PRZYJAZNEGO PSOM (np. restauracja, pub, bar)? Zgłoś się tutaj.
– Znasz miejsce przyjazne, gdzie bywasz ze swoim psem, a my go nie mamy? Zgłoś je za pomocą odpowiedniego formularza: dla noclegów lub innych miejsc

Jeśli wolisz możesz skorzystać również z formularza kontaktowego lub zadzwonić pod numer: 502826027 (to nie jest numer do wynajęcia noclegów). Ten numer służy również do kontaktu z klientami sklepu www.dlapsiarzy.pl – daj znać w sprawie której strony dzwonisz, będzie nam łatwiej się dogadać :)

Cześć! Poznaj ekipę Psa na urlopie :)

Aleksandra Okrasa
Właścicielka portalu
W Psie na urlopie zajmuje się wszystkim ;) Piszę artykuły, szukam i dodaje miejsca przyjazne zwierzętom, odpowiadam na maile, kontaktuje się z firmami i mediami, a także projektuje produkty do sklepu :) Czasem pracuje też jako groomerka w salonie Merdacze.
Napisz do mnie
Shelby
border collie
Shelby to pełna energii borderka, której wszędzie pełno - właścicielka bloga "Pieskie Sprawy". Dla projektu odkrywa nowe miejsca przyjaznych psom, dużo podróżuje, szuka nowych regionów, zwiedza psie wybiegi, plaże, parki, testuje produkty i pozuje do zdjęć!
Fanpage blogu Blog Śledź Shelby na Insta
Oskar
kot brytyjski
Nasz jedyny koci akcent w ekipie. Prawdziwy tygrys z charakterem, testujący kocie produkty, bohater wielu zdjęć oraz filmów na Instagramie. Czuwa nad wszystkimi kocimi sprawami w projekcie. Od czasu do czasu o sobie przypomina - zawsze jest gdzieś obok nas!
Fanpage OskarkaSledź Oskarka na Insta


Zgłoszenia miejsc przyjaznych
miejsca@piesnaurlopie.pl


Pomoc techniczna i zapytania
pomoc@piesnaurlopie.pl


Reklama, marketing, współpraca, wystawy, targi
reklama@piesnaurlopie.pl


Adres korespondencyjny:
Nivette Aleksandra Okrasa
ul.Skrajna 5,
05-080 Hornówek